Strona głównaUncategorizedZa co odpowiada biuro księgowe?

Za co odpowiada biuro księgowe?

Początkowe lata w każdym biznesie są różne. Trzeba być wiec zdeterminowanym i upartym na sukces. W aktualnych czasach gdzie konkurencja jest duża znalezienie klienta nie należy do prostych spraw. My postanowiliśmy pomagać klientom indywidualnym ale również biurom rachunkowym po prostu zacieśniać miedzy nimi relację aby zaczęli wspólnie współpracować. Jak na tą chwilę nasze działania cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Coraz więcej klientów indywidualnych zgłasza się do naszej firmy prosząc o pomoc w znalezieniu dobrego biura księgowego w ich miejscowości. Naszą misję realizujemy każdego dnia w naszej codziennej pracy. Do wszystkich klientów podchodzimy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby sprostać ich potrzebom. Celem naszego biura księgowego jest pomoc w osiągnięciu sukcesu przez naszych klientów. Elastyczne podejście do każdego klienta pozwala na indywidualne ustalenie dogodnych warunków współpracy, dzięki czemu usługi księgowe prowadzone są na wysokim poziomie. Powierzone nam zadania wykonujemy terminowo. Podczas współpracy jesteśmy do państwa dyspozycji, tak by na bieżąco informować o przeprowadzanych przez nas działaniach.

Oferta naszego biura rachunkowego skierowana do małych i dużych firm.

Nasza codzienna praca na rzecz przedsiębiorców polega na: prowadzenie ksiąg handlowych (pełna księgowość), prowadzenie podatkowej księgi przychodów oraz rozchodów, przygotowanie deklaracji cit, pit oraz vat, prowadzenie ewidencji przychodów dla ryczałtu ewidencjonowanego, sporządzanie rocznego zeznania podatkowego, prowadzenie ewidencji środków trwałych, wraz z miesięcznym naliczaniem amortyzacji, obliczanie comiesięcznych lub kwartalnych zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych i od osób prawnych, przygotowanie ewidencji dla potrzeb rozliczenia podatku vat, rozliczanie transakcji wewnątrzwspólnotowych ue oraz innych transakcji zagranicznych. Dodatkowo nasza oferta zawiera kadry i płace. W tym zakresie proponujemy przedsiębiorcy: sporządzanie miesięcznych list płac, sporządzanie rocznych informacji o dochodach, sporządzanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych, kontraktów, opracowanie deklaracji rozliczeniowych do zus, kompleksowe prowadzenie akt osobowych, zgłaszanie oraz wyrejestrowywanie pracownika w zus, optymalizacja obciążeń w zakresie ubezpieczeń społecznych, obsługa dofinansowań pefron. Gwarantujemy bardzo korzystne ceny naszych usług oraz promocje dla nowych klientów. Zachęcamy do kontaktu oraz do wizyty w naszym biurze podatkowym. Zadzwoń do nas lub napisz. Biuro rachunkowe Znany Księgowy oferuje usługi księgoweznany-ksiegowy.pl .

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne